• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

Tanıtım

 LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 

 - Lig Maratonu kurulduğu günden bu yana yılın 365 Günü dilediğiniz gün lige katılarak istediğiniz aralıklarla maç yapabilmenizi sağlayan bir halı saha futbol organizasyondur. 

 - Haftanın istediğiniz her gününde 3 farklı tesiste, 25 farklı saha seçeneğinin bulunduğu aboneliklerimizden rezervasyon yaptırmanız mümkündür. 

 - Maç günlerini ve fikstürü kendiniz belirleyebiliyorsunuz; İster haftada 3 maç yapabilir, ister ayda tek maç oynayabilir veya dilediğiniz zaman lige ara verebilirsiniz. Herhangi bir katılım ücreti bulunmadığı için istediğiniz zaman da ligden ayrılma hakkına sahip oluyorsunuz.

 - Lig Maratonu'nda organize edilen tüm maçları istisnasız tecrübeli hakem kadromuzun yönetimi ile düzenlemekteyiz. Aynı zamanda her maç için Koordinatör görevlendirilmekte olup, maç öncesi ve maç esnasına ait kişisel/takım fotoğraflarınız maç gecesi internet sitemizden yayınlanmaktadır. Maç esnasında çekilen video görüntüleri görevli personelimiz tarafından montajlanarak youtube/ligmaratonu kanalımıza yüklenir ve maçın oynandığı günün ertesinde ise yine internet sitemizden Fotoğraf - Maç Özeti - Maç Röportajı - Maç haberi - Oyuncu Analizleri içeriklerine sahip maçın öyküsü yayınlanmaktadır.

 - Bir takvim yılı içerisinde Lig Maratonu, İstanbul'da 26 haftadan oluşan iki ayrı lig düzenler. Takım katılım sınırı bulunmamakla birlikte isteyen her takım lige istediği haftadan dahil olma hakkına sahiptir. Oynanan 26 hafta sonunda takımlar minimum 10 maçı limitini doldurmuşlar ise Puan tablosu üzerinden aldıkları puanlar sayesinde ilk 24 sırada bulunanlar PLAY OFF hakkı kazanmış olurlar.

 - Ligi 24 sıra içerisinde bitiren takımlar sıralamaya doğru ortantıda torba sistemine ayrılarak tüm takım kaptanların katılımıyla Kura çekimi gerçekleştirilir. Kura sonrası takımlar 4 grup maçlarını tamamladıktan sonra yer aldıkları grupta ilk 3 sırada bulunurlar ise 2.Tur oynama hakkı kazanırlar ve tak maç üzerinden eleme sistemi uygulanarak Finale çıkabilmek için mücadele ederler. Play Off sürecinde takımların maç günü seçme hakları kaldırılarak tüm maçlar kura öncesi açıklanan Fikstüre bağlı olarak düzenlenir.  KURULUŞ : İSTANBUL / 2010 

 - Lig Maratonu merkezi bulunduğu İstanbul ilinde şimdiye kadar 10 YIL boyunca 20 sezon organize etmiş ve 20 Şampiyon çıkartmıştır. Lig formatımız dışında fikstürlü - özel turnuvalarımızda bir çok takımın Şampiyonluk sevinci yaşamasına vesile olmuştur.  ÖDÜLLENDİRME 

 - Şampiyonluk ödülü 10. yıl itibariyle takım bazında 5.000,00 TL para ödülü olarak açıklanmış olup, Lig Maratonu Organizasyon ve Ajans şirketi açıklanan bu ödülün altına inemez fakat sezon arasında olası sponsor anlaşmalarına bağlı olarak bu ödülü yükseltme hakkına sahiptir. 

 - Her sezon finalist takımların Kupa - Madalya takdimi haricinde Final Töreninde 10 farklı kategoride ''Yılın Enleri'' ödülleri dağıtılmaktadır. Sezon içerisinde ise başarılı olan takımlara ve sporculara çeşitli ödüller verilmektedir.


 DİSİPLİN KURULU 

 - Organizasyon bünyesinde düzenlenen müsabakalar esnasında sergilenen olumsuz davranışlar; bireysel veya takım halinde sevk edildikleri Disiplin Kurulu tarafından cezalandırılarak ligin düzeni taviz verilmeksizin Yönetim Kurulumuz tarafından sağlanmaktadır. 


 RESMİ SOSYAL MEDYA HESAPLARI 

FACEBOOK  :  @ligmaratonuofficial
İNSTAGRAM  :  @ligmaratonuistanbul
YOUTUBE   :  @ligmaratonu


 LİG MARATONU FİNAL TÖRENLERİ 

 2019 FİNAL TÖRENİ 


 2018 - 2019 FİNAL TÖRENİ 


 2018 FİNAL TÖRENİ  KURA ÇEKİMİ TANITIM KLİBİ  ANKARA 2019 FİNAL TÖRENİ 
 İZMİR 2020 FİNAL TÖRENİ 

 LİG MARATONU ORGANİZASYON VE AJANS 

Yukarı