• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
Play Off
AMSTERDAM FC 8-3 TOZKOPARAN
Play Off
04 Şubat 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Sedat ERMİŞ · Gözlemci : Emircan KABA

BİR AMSTERDAM KLASİĞİ

BİR AMSTERDAM KLASİĞİ 5.02.2024 | 19:35
TOZKOPARAN KUPAYA ELVEDA DEDİ

LİG MARATONU 2023-24 SEZONU PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL MÜCADELESİNDE LİGİ 4.SIRADA TAMAMLAYAN FC AMSTERDAM TAKIMI VE C GRUBUNU 2. SIRADA TAMAMLAYAN TOZKOPARAN TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.
MAÇA İKİ TAKIM DA İYİ BAŞLADI DESEK YANLIŞ OLMAZ. MAÇIN İLK GOLÜNÜ FC AMSTERDAM BULDU. TOZKOPARAN ÇOK GEÇMEDEN KARŞILIK VERDİ VE SKORA DENGEYİ GETİRDİ. İLK YARI İKİ TAKIMIN DA KARŞILIKLI GOLLERİYLE GEÇTİ. AMSTERDAM ATTI TOZKOPARAN KARŞILIK VERDİ. İLK YARIYA 1 FARKLA ÜSTÜN GİREN AMSTERDAM İKİNCİ YARI BAMBAŞKA BİR OYUNLA SAHADAYDI.
İKİNCİ YARIDA İLK HATAYI YAPAN TARAF AMSTERDAM OLDU. AMA BU HATA AMSTERDAM'IN GALİBİYET HATASIYDI DİYEBİLİRİZ. BU GOLDEN SONRA AMSTERDAM GAZA BASTI VE ART ARDA GOLLERİ BULDU VE ZORLU RAKİP TOZKOPARAN KARŞISINDA 8-3 İLE SAHADAN ÇIKTI. AMSTERDAM TAKIMINDA GÖZLEMLEDİĞİMİZ VE GÖZE ÇARPAN ÖZELLİK OYUNCULARIN BİRBİRİYLE OLAN UYUMU VE KONSANTRASYONU.BUNDAN MÜTEVELLİT AMSTERDAM HANESİNE BİR GALİBİYET DAHA YAZARAK YARI FİNALDE GÖBEKLİTEPE İLE EŞLEŞTİ. 


TOZKOPARAN TAKIMINA GÖSTERDİKLERİ MÜCADELEDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERKEN FC AMSTERDAM TAKIMINA YARI FİNAL MAÇINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

Yukarı