• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
YENİKÖY FK 7-3 FC TİGERS
Süper Lig
11 Mayıs 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Yılmaz YEĞİN

YENİKÖY KAPLANLARII AVLADI

YENİKÖY KAPLANLARII AVLADI 10.05.2024 | 10:51
YENİKÖY SON 4 MAÇ 3 ZAFER

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 17. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE YENİKÖY FK - FC TİGERS TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

GÜNÜN KAPANIŞ MAÇINDA LİGİN GEDİKLİSİ YENİKÖY, ÜSTÜNDEKİ ŞANSIZLIĞI BİR TÜRLÜ ATAMAYAN FC TİGERS TAKIMINA KARŞI DAKİKA 2'DE YEDİĞİ GOLLE GERİYE DÜŞŞE DE, 4 VE 10. DAKİKALARDA ÇAĞATAYLA BULDUĞU GOLLERLE HIZLI BİR GERİ DÖNÜŞ YAPARAK SKORU 2-1' GETİRDİ. BU ANDAN İLK YARININ SONUNA KADAR MAÇ KARŞILIKLI POZİSYONLARLA GEÇSE DE BAŞKA GOL SESİ ÇIKMADI.

MAÇIN İKİNCİ YARISINA ÇOK HIZLI GİRİŞ YAPAN YENİKÖY TAKIMI 2 DAKİKA İÇİNDE ÖNCE GÜNÜN YILDIZI EFEYLE DAHA SONRA GÜNÜN DİĞER YILDIZI ÇAĞATAYLA BULDUĞU GOLLERLE SKORU 4-1'E GETİRDİ. SKOR AVANTAJINI ELİNE GEÇİREN YENİKÖY TAKIMI DAHA DEFANSİF BİR GÖRÜNTÜ SERGİLEMEYE BAŞLADI. ATAKLARINI SIKLAŞTIRAN FC TİGERS TAKIMI HER HAFTA TAKILDIĞI DİREKLERE YİNE TAKILMAYA BAŞLADI. 4 TOPLARI DİREKTEN DÖNEN EKİP BİR TÜRLÜ FARKI AZALTAMADI. DAKİKA 34'TE BULDUĞU KONTRA FIRSATINI İYİ DEĞERLENDİREN BUĞRA SKORU 5-1'E GETİREN İSİM OLDU. FC TİGERS TAKIMI ATAKLARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORDU. 36 VE 38. DAKİKALARDA MURATLA BULDUĞU GOLLERLE SKORU 5-3'E GETİRMEYİ BAŞARAN EKİP , SON 10 DAKİKAYA UMUTLARINI KORUYARAK GİRDİ. BASTIRMAYA DEVAM EDEN FC TİGERS TAKIMI BU SEFERDE KALECİ SAMET'İ GEÇMEKTE ZORLANDI. MAÇIN SON 5 DAKİKASINA GİRİLİRKEN BULDUĞU POZİSYONLARI İYİ DEĞERLENDİREN YENİKÖY TAKIMI YILDIZLARINDAN EFE ATTIĞI 2 GOLLE SKORU 7-3 OLARAK BELİRLEYEN İSİM OLDU.

YENİKÖY TAKIMI BU ANLARI VE BU MAÇLARI İYİ OYNADIĞINI BİR KEZ DAHA GÖSTERMİŞ OLDU. PUANINI 23'E ÇIKARAN EKİP ÜST SIRALARI ZORLAMAYA NİYETLİ GÖZÜKÜYOR. HAFTALARDIR ÜZERLERİNDEKİ BAHTSIZLIĞI ATAMAYAN FC TİGERS TAKIMI MÜCADELECİ OYUNUNU YİNE SKORA YANSITAMAMANIN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞAYARAK SAHADAN AYRILDI. PLAYOFF'A KALMAK İSTİYORLARSA SORUNU ÇÖZÜP BİR AN ÖNCE REAKSİYON GÖSTERMELERİ GEREKİYOR.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARDA BAŞARILAR DİLERİZ.

YENiKoY-FK
SAMET   8
YUSUF   8
MESUT   8
EYÜP   8
ÇAĞATAY   9
EFE   9
BUĞRA   8
FC-TiGERS
Onur Şahin   6
Murat Doğru   7
Emre Çit   6
Muhammed ali Avcı    6
Onur Şahin   6
Onur Şahin   6
CEBRAİL   6

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı