• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SPARTAK TORNAVİDA 2-7 VEFA SPOR
Süper Lig
10 Mayıs 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Duğhan CESUR · Gözlemci : Yılmaz YEĞİN

VEFA SPOR PLAYOFF AŞKINA

VEFA SPOR PLAYOFF AŞKINA 10.05.2024 | 10:50
VEFA 21. SIRAYA YÜKSELDİ

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 17. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE SPARTAK TORNAVİDA - VEFA SPOR TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

  GÜNÜN AÇILIŞ MAÇINDA PLAYOFF MÜCADELESİ VEREN İKİ EKİBİN KARŞILAŞMASINA HIZLI BAŞLAYAN TARAF 4.DAKİKADA SERDAR'LA BULDUĞU GOLLE ÖNE GEÇEN VEFA SPOR OLDU. ORGANİZE OLMAKTA ZORLANAN SPARTAK TORNAVİDA TAKIMI MAÇA ORTAK OLMAKTA ZORLANDIĞI GÖRÜNDÜ. ORTASAHA MÜCADELESİ ŞEKLİNDE İLERLEYEN MAÇTA BULDUĞU POZİSYONLARI DAHA İYİ DEĞERLENDİREN TARAF OLAN VEFA SPOR 7. DAKİKADA ÖNCE FARKI 2'YE ÇIKARDI. 14 VE 17'DE BULDUĞU GOLLERLE DE 4-0 ÖNE GEÇEN TARAF OLDU. DEVRENİN SONUNDA BURAKLA FARKI 3'E İNDİREN GOL GELİNCE DEVREYE 4-1'LİK SKORLA GİDİLDİ.

SPARTAK TORNAVİDA TAKIMI DEVRE SONU BULDUĞU GOLLE İKİNCİ DEVREYE DAHA UMUTLA BAŞLASA DA BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BERABER KALESİNDE PEŞPEŞE 2 GOL GÖREN EKİP BİR ANDA SKORUN 6-1'E GELMESİYLE OYUNDAN İYİCE KOPTU. BU DAKİKADAN İTİBAREN İKİ TAKIMDA RÖLANTİ BİR OYUN SERGİLEDİ. MAÇIN SONLARINA DOĞRU KARŞILIKLI BİRER GOL GELİNCE MAÇI VEFA SPOR 7-2 KAZANMIŞ OLDU. 

BU GALİBİYETLE KENDİNİ İLK 24 TAKIM İÇERİSİNE ŞİMDİLİK ATMIŞ OLAN VEFA SPOR, PLAYOFF YOLUNDA ÇEKİŞTİĞİ RAKİPLERİNDEN BİRİNE KARŞI KRİTİK GALİBİYET ALMIŞ OLDU. BU PERFORMASIYLA DEVAM EDERLERSE  DAHA YUKARILARA ÇIKMASI ÇOK UZAK DEĞİL. SPARTAK TORNAVİDA TAKIMI HIZLICA TOPARLANIP HEDEFLERİNE ODAKLANMALILAR.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

SPARTAK-TORNAViDA
KERİM ALTAY   6
İBRAHİM   6
ERKUT   6
OĞUZ   6
ERDİ   6
BURAK   6
HARUN   6
VEFA-SPOR
YASİN   8
Ali enes Gül   8
Serdar Öğünçkaya   8
Hasan Çelebi   8
Emirhan Arslan   8
ONUR   8
Fırat Soyler   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı