• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SPARTAK TORNAVİDA 9-6 GUNNERS❤‍🔥
Süper Lig
07 Haziran 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Duğhan CESUR · Gözlemci : Yılmaz YEĞİN

SPARTAK TORNAVİDA İLK YARIDAN FİŞİ ÇEKTİ

SPARTAK TORNAVİDA İLK YARIDAN FİŞİ ÇEKTİ 9.06.2024 | 04:15
SPARTAK"IN PLAY OFF YÜRÜYÜŞÜ BAŞLADI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 21. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE SPARTAK TORNAVİDA - GUNNERS TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

GÜNÜN İKİNCİ MAÇINDA PLAYOFF POTASININ HEMEN ALTINDA BULUNAN VE KENDİNİ POTAYA ATMAYA UĞRAŞAN SPARTAK TORNAVİDA TAKIMI, İLK 3 MAÇINDAN MAĞLUP AYRILIP BU MAÇA KAZANMAYA ARZUSUYLA ÇIKAN GUNNERS TAKIMINA KARŞI MAÇA ADETA FIRTINA GİBİ BİR GİRİŞ YAPTI. 4'TE TAHAYLA ÖNE GEÇEN EKİP, 5. DAKİKADA MURATLA FARKI 2'YE ÇIKARDI. OYUNUN KONROLÜNÜ İYİCE ELİNE ALAN SPARTAK EKİBİ 8. DAKİKADA ERKUT'UN RONALDO'YA NAZİRE YAPAN RÖVEŞATA GOLÜ İZLEYENLERİN GÖZÜNÜN PASINI SİLERKEN FARKI DA 3'E ÇIKARTTI. OYUNA ORTAK OLMAKTA ÇOK ZORLANAN GUNNERS TAKIMI BULDUĞU POZİSYONLARDAN  BİRİNDEN GOLLE AYRILABİLDİ. DEVRENİN GERİ KALANINDA SPARTAK TORNAVİDA TAKIMI 3 GOL DAHA BULUNCA DEVREYE 6-1 ÖNDE GİRDİ.

İKİNCİ YARIYA SKORUN VERDİĞİ REHAVETLE BAŞLAYAN SPARTAK TORNAVİDA TAKIMI KALESİNDE POZİSYONLAR GÖRMEYE BAŞLADI. GUNNERS TAKIMI BİR GERİ DÖNÜŞ HİKAYESİ YAZMAK İSTESE DE ÇOK UĞRAŞMALARINA RAĞMEN BAŞARAMADILAR. İKİNCİ YARI DAHA EFEKTİF OLAN GUNNERS TAKIMI FARKI AZALTSA DA BU PUANLAR İÇİN YETERLİ OLMADI.  İKİNCİ YARININ BAZI ANLARINDA BOCALAYAN SPARTAK TORNAVİDA TAKIMI SAHADAN 9-6 GALİP AYRILIP 3 PUANIN SAHİBİ OLDU. PLAYOFF POTASINA GİRİP KENDİLERİNE 23.SIRADAN YER BULDULAR. İLK YARIDAKİ PERFORMANSINI DİĞER MAÇLARA DA YAYARLARSA PLAYOFF YOLUNDA SORUN YAŞAMAYACAK GİBİLER. GUNNERS TAKIMI 4 MAÇ SONUNDA HENÜZ PUANLA TANIŞAMADI.

CENTİLMENCE GEÇEN MAÇ İÇİN LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

SPARTAK-TORNAViDA
KERİM ALTAY   8
ERKUT   8
İBRAHİM   8
VOLKAN   8
TAHA   8
FURKAN   9
MUHAMMET   9
GUNNERS❤‍🔥
BEYTULLAH   6
DENİZ   6
HÜSEYİN   6
SAMET   6
ADEM   6
TAYYİP   6
GÖKHAN   6
BERAT   6

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı