• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
LOS TEPETİCOS 2-7 A.C NOVELLO
Süper Lig
01 Temmuz 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Onurcan Akçakaya

NOVELLODAN LOS TEPETİCOSA FARKLI HOŞGELDİN

NOVELLODAN LOS TEPETİCOSA FARKLI HOŞGELDİN 3.07.2024 | 16:43
NOVELLO YOLUNA KAYIPSIZ DEVAM

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 24. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE A.C.NOVELLO - LOS TEPETİCOS TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

LİGİN YENİLGİYLE TANIŞMAYAN EKİBİ NOVELLO LİGİN YENİ EKİBİ LOS TEPETİCOS KARŞISINDA YENİLMEZLİK ÜNVANINI KORUMAK İÇİN SAHAYA ÇIKTI. YENİ EKİP İSE GELECEK SEZON ÖNCESİNDE İLK MAÇINDA LİGİN İDDİALI EKİPLERİNDEN BİRİNE RAKİP OLARAK KENDİ İDDİALARINI GÖSTERDİLER.

MAÇ KARŞILIKLI İKİ TAKIM ATAKLARIYLA BAŞLADI LİGİN YENİ EKİBİ RAKİBİNİN POTANSİYELİNİ SÜZMEK İÇİN DAHA ÇOK TOPA SAHİP OLMAYA ÇALIŞIRKEN NOVELLO TAKIMI RAKİP KALEYE YAPTIĞI ATAKLARLA GOLÜ ARASA DA İLK 15 DAKİKA DA GOL SESİ ÇIKMAYAN MAÇTA NOVELLO EKİBİNDEN TAHA SESSİZLİĞİ BOZDU. GOLLE BİRLİKTE BASKIYI DAHA ÇOK ARTTIRAN NOVELLO EKİBİ 22 DE EMİRCANIN VURUŞUYLA DEVRE ARASINA İKİ FARK İLE GİRDİ.


         İLK YARISI KIRAN KIRANA GEÇEN MÜCADELENİN İKİNCİ YARISINA ÇOK FARKLI BAŞLAYAN NOVELLO TAKIMI RAKİBİN OYUNUNU İLK DEVREDE İYİ OKUYUP İKİNCİ YARIYA HIZLI BAŞLAYARAK GOLCÜSÜ TAHANIN AYAĞINDAN ÇIKAN 5 GOLLE FARKI 7'YE ÇIKARDI. RAKİP ŞOK ÜSTÜNE ŞOK YAŞARKEN MAÇIN KOPMASINA ENGEL OLAMADI. 7-0'A GELEN MAÇTA LOS TEPETİCOS YASİN VE SAMETİN BULDUĞU İKİ GOLLE FARKI İNDİRSE DE MAÇI KAZANAN VE 3 PUANI ALAN EKİP NOVELLO OLDU

   SON HAFTALARA GİRERKEN NAĞMALUP ÜNVANINI SÜRDÜREN NOVELLO TAKIMI SERİYE DEVAM EDERKEN LİGİN YENİ TAKIMI LOS TEPETİCOS İLK MAÇINDA FARKLI BİR YENİLGİ ALDI.


LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER, BUNDAN SONRAKİ MAÇALARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

LOS-TEPETiCOS
Berat Yurt   5
Baran Kavak   5
Yasin Özbay   7
Samet Kaya   7
ALİ Arda Şen   5
Emir Ateş   6
CEBRAİL   5
AC-NOVELLO
İlkay Tiryaki   10
KEREM   8
Taha Erulaş   10
TUNA   8
Yiğitcan Atak   8
EMİRCAN   9
HAKAN   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı