• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
A.C NOVELLO 5-0 BAYRAMPAŞA
Süper Lig
15 Mayıs 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Duğhan CESUR · Gözlemci : Yılmaz YEĞİN

NOVELLO'DAN KRİTİK BİR 4 PUAN DAHA

NOVELLO'DAN KRİTİK BİR  4 PUAN DAHA 15.05.2024 | 22:30
NOVELLO'DAN NET SKOR

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2024 SEZONU 18. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE A.C NOVELLO - BAYRAMAPAŞA TAKIMLARI  KARŞI KARŞIYA GELDİ.


GÜNÜN KAPANIŞ MAÇINDA SONUCU MERAKLA BEKLENEN HAFTANIN BELKİ DE EN SERT VE ZOR GEÇMESİ BEKLENEN MAÇ TAM DA BEKLENDİĞİ GİBİ BAŞLADI. 4. SIRADAKİ YERİNİ KORUMAK İSTEYEN BAYRAMPAŞA TAKIMIİ LİGE HIZLI GİRİŞ YAPIP PLAYOFF HEDEFİNDE OLAN LİGİN GEDİKLİLERİNDEN NOVELLO. İKİ TAKIMDA MAÇA RAKİBİNİ TARTARAK ACELE ETMEDEN TOPA SAHİP OLMAYA ÇALIŞARAK BAŞLADI. İLK BÖLÜMDE TOPUN HAKİMİYETİNİ ALAN BAYRAMPAŞA TAKIMI AZİZLE POZİSYONLARA GİRSE DE NET POZİSYONLARDAN YARARLANAMADI. İLERLEYEN DAKİKALARDA OYUNU DENGELEYEN NOVELLO TAKIMI KALECİ DOĞA ENGELİNE TAKILDI. BÖYLE OLUNCA DA İLK YARI SKORU ADINA YAKIŞIR ŞEKİLDE 0-0 BERABERE BİTTİ.

İKİNCİ YARIYA KENDİLERİ İÇİN 4 PUANLIK VE PLAYOFF YOLUNDA KRİTİK BİR MAÇ OLDUĞUNUN BİLİNCİYLE DAHA İSTEKLİ BAŞLAYAN NOVELLO TAKIMI 30. DAKİKADA KALECİ DOĞA'NIN HATASIYLA ÖZGÜÇLE 1-0 ÖNE GEÇTİ. İLK GOLÜN VERDİĞİ COŞKUYLA YÜKLENMEYE DEVAM EDEN NOVELLO TAKIMI 31 VE 34'TE BULDUĞU 2 GOLLE DAHA SKORU 3-0'A GETİRDİ. HER AN HER ŞEYE GEBE OLABİLECEK MAÇTA BAYRAMPAŞA TAKIMI SON 10 DAKİKAYA GİRİLİRKEN ATAKLARINI SIKLAŞTIRSA DA BİR TÜRLÜ TOPU AĞLARA GÖNDERNEYİ BAŞARAMADI. BU ANLARDA NOVELLO KALECİSİ İLKAY KALESİNDE DEVLEŞTİ. SON ANLARDA KONTRA ATAKLARDAN İKİ GOL DAHA ÇIKARAN NOVELLO TAKIMI İLK YARISI GOLSÜZ EŞİTLİKLE BİTEN MAÇI 5-0 KAZANDI.

  GEÇTİĞİMİZ HAFTA TOZKOPARAN TAKIMINA KARŞI YİNE GÜZEL BİR MÜCADELEYLE 4 PUAN ALAN NOVELLO TAKIMI, BU HAFTA DA AYNI ŞEKİLDE İYİ OYUN VE NET SKORLA BİR 4 PUANI DAHA HANESİNE YAZDIRMIŞ OLUP LİGE 3'TE 3 YAPARAK BAŞLAMIŞ OLDULAR. İYİ MÜCADELESİNİ SKORA YANSITAMAYAN BAYRAMPAŞA TAKIMI UFAK BİR YARA ALMIŞ OLDU.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

AC-NOVELLO
BAYRAMPAsA
DOĞA   6
BİLAL   6
MURAT   6
YUSUF   6
KADİR   6
AZİZ   6
SERDAR   6

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı