• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
FC GÖBEKLİTEPE 2-6 MEYAUW F.C.
Süper Lig
03 Temmuz 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Emircan KABA

LİDER MEYAUW FC 4 PUAN ALARAK YERİNİ GARANTİLEDİ

LİDER MEYAUW FC 4 PUAN ALARAK YERİNİ GARANTİLEDİ 4.07.2024 | 14:25
ZİRVEDEN İNMELERİ ARTIK ÇOK ZOR

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 24. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE FC GÖBEKLİTEPE - MEYAUW FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

LİGİN YENİ LİDERİ MEYAUW TAKIMI 3. SIRADA BULUNAN RAKİBİ KARŞISINDA GALİBİYETİ ALIP 4 PUAN İLE LİGİN SON HAFTASINA GİRMEDEN LİDERLİĞİ GARANTİLEME PEŞİNDEYDİ. GÖBEKLİTEPE TAKIMI İSE LİDER İLE ARADAKİ PUAN FARKINI İNDİRMEK İÇİN SAHAYA ÇIKTI. LİGİN ÜST SIRALARINI İLGİLENDİREN BU MAÇ TAMDA BEKLENEN TEMPO İLE BAŞLADI.


          MEYAUW TAKIMI MAÇA TEMPOLU VE HIZLI BAŞLAYAN EKİP OLDU. DAKİKA 2'DE YENİ OYUNCUSU TARIĞIN YAPTIĞI DÜZGÜN VURUŞLA ÖNE GEÇEN TAKIM 5. DAKİKA DA BİR DİĞER YENİ OYUNCUSU HÜSEYİNİN CEZA SAHASI DIŞINDAN ÇEKTİĞİ DÜZGÜN ŞUTLA FARKI İKİYE ÇIKARDI. GÖNEKLİTEPE TAKIMI MAÇA 2-0 BAŞLAMANIN ŞOKUNU ATLATMAK VE MAÇA TUTUNMAK İÇİN BASKISINI ARTTIRIRKEN BU SEFER LİGİN GOL KRALI YILMAZ DÜZGÜN BİR VURUŞLA FARKI 3'E ÇIKARARAK RAKİBİN UMUTLARINI AZALTTI. FARKIN AÇILMASINA ENGEL OLMAK İSTEYEN GÖBEKLİTEPE TAKIMI HEP SAVUNMA DA HEM HÜCUMDA RİTİM ARTTIRSA DA BU SEFER TAKIM KAPTANI BERKAYIN CEZA SAHASI DIŞINDAN ATTIĞI MÜKEMMEL GOLE ENGEL OLAMADI VE FARK 4'E ÇIKTI.  İLK YARININ SON DAKİKALARINDA MEHMETİN BULDUĞU GOLLE FARKI 3'E İNDİREN GÖBEKLİTEPE DEVREYE GİRERKEN KENDİNE GELMİŞ OLDU.


İKİNCİ YARI DA MAÇA HIZLI BAŞLAYAN EKİP GÖBEKLİTEPE OLDU. 28 DE BULDUKLARI GOL İLE FARKI İKİYE İNDİRİP GERİ DÖNÜŞ SİNYALİNİ VERSE DE LİGİN LİDERİ MEYAUW EKİBİNİN DEFANS EKİBİ BU SEFER MAÇTA ÖNE ÇIKTI. KALECİ KADİRİN YAPTIĞI GÜZEL KURTARIŞLAR VE STOPER KEREMİN RAKİP TAKIMIN FORVETİNE NEFES ALDIRMADIĞI MAÇTA MEYAUW EKİBİ RAKİBİNİN BASKISINDAN GOL YEMEYEREK KURTULURKEN 49. DAKİKADA GOLCÜSÜ YILMAZ TEKRAR SAHNEYE ÇIKTI VE FARKI 3'E ÇIKARAN TAKIMINI RAHATLATAN GOLÜ ATTI. MAÇTA SON 5 DAKİKAYA GİRERKEN MEYAUW EKİBİNİN KAZANDIĞI SERBEST VURUŞTA GÖBEKLİTEPE TAKIMINDAN ALMİN KIRMIZI KARTLA OYUN DIŞI KALDI. TOPUN BAŞINA GELEN STOPER KEREM MAÇ BOYUNCA SEGİLEDİĞİ MÜTHİŞ PERFORMANSI BİRDE GOLLE SÜSLEYEREK MAÇIN YILDIZI OLDU.

   MEYAUW TAKIMI LİGDE 4 PUANI HANESİNE YAZDIRARAK LİDERLİĞİ GARANTİLEDİ. GÖBEKLİTEPE TAKIMI İSE ZORLU RAKİBİ KARŞISINDA KAZANMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPSA DA MAÇTAN MAĞLUBİYETLE AYRILAN TAKIM OLDU VE 3. SIRADAKİ YERİNİ KORUDU.


LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER, BUNDAN SONRAKİ MAÇALARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

FC-GoBEKLiTEPE
Murat Çağatay    6
Vahap Kartal   6
Mehmet Altay   6
ALMİN   6
METİN   6
AMAR   8
Mehmet İnanç   8
ONUR ASİL   6
MEYAUW-FC
Berkay ÖZBEK   9
Yılmaz Yeğin    9
Tayfur Seyhun   8
KEREM    10
HÜSEYİN   9
TARIK   8
KADİR   9

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı