• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
VEFA SPOR 3-3 BAYRAMPAŞA
Süper Lig
06 Haziran 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Ertuğrul YILMAZ · Gözlemci : Mertcan ÇELİKKANAT

KIYASIYA MÜCADELEDE PUANLAR PAYLAŞILDI

KIYASIYA MÜCADELEDE PUANLAR PAYLAŞILDI 7.06.2024 | 13:17
KALİTELİ AYAKLAR YENİŞEMEDİ

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 21. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE VEFA SPOR - BAYRAMPAŞA TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

GÜNÜN KAPANIŞ MAÇINDA ZORLU GEÇMESİ BEKLENEN KARŞILAŞMA BEKLENDİĞİ GİBİ GEÇTİ. MÜCADELE SEVİYESİ YÜKSEK İKİ TAKIM ADLARINA YAKIŞIR BİR MÜCADELE ORTAYA KOYDULAR. ORTAHASADA GEÇEN VE KALECİLERİN ISINDIRILDIĞI İLK 15 DAKİKANIN ARDINDAN İLK GOL KENDİNİ PLAYOFF HATTININ ATEŞLİ BÖLGESİNDEN YUKARILARA DOĞRU ATMAK İSTEYEN VEFA SPOR'UN GENÇ YILDIZI ŞAHİN'DEN GELDİ. POZİSYON OLARAK BOL ANCAK GOL OLARAK  KISIR İLERLEYEN MAÇTA DEVREYE GİRMEDEN HEMEN ÖNCE ÜST SIRALARDAKİ YERİNİ DAHA YUKARILARA ÇIKARMAK İSTEYEN BAYRAMPAŞA TAKIMININ TECRÜBELİ İSMİ MURAT SKORU 1-1'E GETİRDİ VE DEVREYE BÖYLE GİDİLDİ.

PUANLARA DAHA ÇOK İHTİYACI OLAN VEFA SPOR TAKIMI İKİNCİ YARIYA DAHA ETKİLİ BAŞLAYAN TARAFTI. NİTEKİM 30. DAKİKADA AHMETLE BULDUKLARI GOLLE ÖNE GEÇTİLER. ÇOK ÇEKİŞMELİ İLERLEYEN MAÇTA  BAYRAMPAŞA TAKIMI DENGEYİ KURUP BERABERLİK GOLU İÇİN BASTIRIRKEN 40. DAKİKADA BULDUĞU GOLLE SKORU 2-2'YE GETİRDİ. BU ANDAN İTİBAREN YENİLECEK GOLÜN BELKİ DE TELAFİSİ OLMAYACAĞI DAKİKALARA GİRİLDİ. KONTROLLÜ ANCAK PUANLARIN ARZUSUYLA GEÇEN SON DAKİKALARDA BAYRAMPAŞA TAKIMINDAN SEFA 49'DA ATTIĞI GOLLE MAÇI KAZANDIRDIM DESE DE VEFA SPOR SON SANİYESİNE KADAR MÜCADELE DOLU GEÇEN MAÇTA SON SÖZÜ SÖYLEYEN TARAF OLDU. 50.DAKİKADA HAMZA'NIN ATTIĞI GOLLE MAÇ 3-3 SONA ERDİ. VEFA SPOR 4 PUAN PAROLASIYLA ÇIKTIĞI MAÇTAN SON SANİYEDE 1 PUANI KURTARDI. PLAYOFF YOLUNDA PUANLARIN ÇOK YAKIN OLDUĞU BU HAFTALARDA SON SANİYEDE GELEN 1 PUANIN DEĞERİNİN LİGİN SON HAFTASINDA GÖREBİLİRİZ. 

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

VEFA-SPOR
BAYRAMPAsA
DOĞA   8
MURAT   8
BİLAL   8
SEFA   8
KADİR   8
HAMZA KADİR   8
YUSUF   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı