• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
EXTRA TIME+ 5-2 EDELER UNITED
Süper Lig
19 Nisan 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Semih ERDENER · Gözlemci : Yılmaz YEĞİN

EXTRA OYUN - EXTRA GALİBİYET

EXTRA OYUN - EXTRA GALİBİYET 17.04.2024 | 15:08
YENİLMEYEN 5 TAKIMDAN BİRİ EXTRA TİME

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 14. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE EXTRA TİME+ - EDELER UNİTED TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

GÜNÜN İKİNCİ MAÇINDA KEYİF VEREN İKİ TAKIMIN MÜCADELESİ VARDI. MAÇ ÇOK HIZLI BAŞLADI. 5. DAKİKADA EXTRA TİME TAKIMI BULDUĞU GOLLE 1-0 ÖNE GEÇTİ. BU GOLE EDELER UNİTED TAKIMI 6. DAKİKADA ATTIĞI GOLLE HIZLI BİR KARŞILIK VERDİ. ANCAK BU DAKİKADAN SONRA EDELER UNİTED TAKIMI TARAFTARLARINA ADETA SAÇ BAŞ YOLDURDU VE BULDUĞU SAYISIZ FIRSATI DEĞERLENDİREMEDİ MAÇTAKİ İKİNCİ VE SON GOLÜNÜ DE DAKİKA 50'DE BULABİLDİ. BU ARADA LİGİN TECRÜBELİ VE İDDALİ TAKIMLARINDAN EXTRA TİME+ SAKİN VE KONTROLLÜ BİR OYUN OYNAYARAK GİRDİĞİ POZİSYONLARI DEĞERLENDİREREK SONUCA GİTTİ. NİTEKİM ÖNCE 19 VE 20'DE DAHA SONRA 45 VE 46'DA BULDUĞU GOLLERLE SAHADAN 5-2'LİK SKORLA GALİP AYRILDI. EXTRA TİME+ TAKIMI OYNADĞI FUTBOL VE SAHAYA KOYDUĞU MÜCADELEYLE TARAFLI TARAFSIZ HERKESİN BEĞENİSİNİ KAZANDI.

EXTRA TİME RAMAZAN ARASININ ARDINDAN KALDIĞI YERDEN DEVAM ETTİKLERİ MARATONUDA GALİBİYET SERİSİNİ 3 MAÇA ÇIKARTIRKEN HALA SEZONUN YENİLGİSİZ TAKIMLARI ARASINDA KALMAYA DEVAM ETTİLER, EDELER UNİTED İSE 3 MAÇLIK YENİLGİSİZLİK SERİSİNE BU MAÇTA ARA VERİRKEN PUAN TABLOSUNDA İLK 10 SIRA İÇERİSİNEDE KENDİSİNE YER AÇMA FIRSATINI DA TEPMİŞ OLDULAR.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARDA BAŞARILAR DİLERİZ.

EXTRA-TIME+
ÜMİT   8
Efe Balkanlı   8
Caner Acun   8
Kadir Kuvan   8
YUSUF   8
Yunus SEVGİ   8
RAHMİ   8
EDELER-UNITED

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı