• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

DİSİPLİN KURULU KARARLARI

DİSİPLİN KURULU KARARLARI 28.02.2023 | 17:27

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2023 SEZONU SÜPER LİG VE PLAY OFF SÜRECİNDE OYNANACAK MAÇLAR NETİCESİNDE, SPORTMENLİĞE AYKIRI DAVRANIŞLARDAN DOLAYI DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLEN OYUNCULARIN CEZA YAPTIRIMLARI, BU HABERİMİZİN İÇERİSİNDE TARİH SIRASIYLA GÜNCELLENEREK YAYINLANACAK VE İLGİLİ TAKIMLARIMIZA TEBLİĞ EDİLECEKTİR.

YAYINLANAN OYUNCU VE TAKIM CEZALARINA İLİŞKİN ÜYELERİMİZİN TEBLİĞ SAAATİNDEN İTİBAREN 48 SAAT SÜRE İÇERİSİNDE İTİRAZ HAKLARI BULUNMAKTADIR. DAHA ÖNCEDEN DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLMİŞ OYUNCULARIN GEREKLİ UYARILARDAN DERS ALINMADIĞI DURUMLARDA DİSİPLİN KURULU HERHANGİ BİR İNDİRİME GİTMEDEN, CEZALARIN HER BİR SEVKTE KATLANARAK ARTMASINA VE HATTA İHRAÇ EDİLMESİNE KADAR VARABİLMEKTEDİR.

CENTİLMENLİĞİN ÖN PLANDA TUTULDUĞU ORGANİZASYONUMUZDA, SPORTMENLİĞE AYKIRI DAVRANIŞLARIN HANGİ KOŞULLARDA CEZALANDIRILDIĞINA DAİR CEZA SİSTEMİMİZ, İNTERNET SİTEMİZİN ''KURALLAR'' KISMINDA DETAYLI BİLDİRİLMİŞ OLUP AKSİ DAVRANIŞLARA KESİNLİKLE İZİN VERİLMEDİĞİNİ TEKRAR HATIRLATMAK İSTERİZ.------------------------------------------------------------------------------------------*2023/2 - 27 ŞUBAT TARİHİNDE OYNANAN KAKOSİ - NOS GALACTİCOS 12. HAFTA KARŞILAŞMASINDA KIRMIZI KART GÖREN KAKOSİ OYUNCULARINDAN MERT'İN 1 MAÇTAN MEN CEZASI VERİLMESİNE, NOS GALACTİCOS TAKIM OYUNCUSU MUHAMMET ALİ BURÇAK'IN İSE DAHA ÖNCEDEN DİSİPLİN KURUL SEVKİ BULUNMAMIŞ OLMASI NEDENİYLE UYARI VERİLMESİNE KARAR VERİLMİŞTİR. 01.03.2023 TARİHLİ KARAR.*2023/1 - 24 ŞUBAT TARİHİNDE OYNANAN AC NOVELLO - BOZOĞLAK SPOR 11. HAFTA KARŞILAŞMASINDA YAŞANAN OLAYLAR DOĞRULTUSUNDA KIRMIZI KART GÖREN BOZOĞLAK SPOR OYUNCULARINDAN MEHMET BİRİCİK, KARŞILAŞMA İÇERİSİNDE RAKİBİNE FİZİKSEL TEMASI VE OLUŞAN SPORTMENLİĞE AYKIRI TABLONUN BAŞLANGIÇ SEBEBİ OLMASI NEDENİYLE  12 MAÇTAN MEN EDİLMESİNE KARAR VERİLMİŞTİR. AC NOVELLO KALECİSİ İLKAY TİRYAKİ İSE GÖSTERMİŞ OLDUĞU SPORTMENLİĞE AYKIRI KARŞI TEPKİ NEDENİYLE, DAHA ÖNCEDEN HERHANGİ BİR DİSİPLİN KURUL SEVKİ YAŞAMAMIŞ OLMASINDAN DOLAYI UYARILMASINA KARAR VERİLMİŞTİR. BOZOĞLAK TAKIMINA AYRICA SAHA KENARINDA BULUNAN SEYİRCİ SAYISININ FAZLA OLMASI NEDENİYLE BU OLAY SONRASI HERHANGİ BİR KONUDA SAHA İÇİNE NE AMAÇLA OLURSA OLSUN GİRMELERİ DURUMUNDA TAKIM KAYITLARININ SİLİNEREK MAÇ ALIMLARININ KAPATILMASI KARARI VERİLECEĞİ TARAFLARINA TEBLİĞ EDİLMİŞTİR. 28.02.2023 TARİHLİ KARAR.


Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı