• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
HAYDAR SPOR 3-3 MEYAUW F.C.
Süper Lig
08 Haziran 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Duğhan CESUR · Gözlemci : Semih Erdener

BİRBİRLERİNE DİŞ GEÇİREMEDİLER

BİRBİRLERİNE DİŞ GEÇİREMEDİLER 9.06.2024 | 04:45
PUANLAR PAYLAŞILDI.

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 21. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE HAYDAR SPOR - MEYAUW FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

GÜNÜN AÇILIŞ MAÇI, HAFTANIN SONUCU EN MERAKLA BEKLENEN GÜÇLÜ VE ÜST SIRALARDA OLAN İKİ EKİBİN KARŞILAŞMASINA SAHNE OLDU. MAÇA TOPA SAHİP OLARAK BAŞLAYAN TARAF HAYDAR SPOR OLDU. MEYAUW FC TAKIMI RAKİBİ GERİDE KARŞILAYIP KAZANDIĞI TOPLARLA KONTRA ATAĞA KALKMAYI TERCİH EDEREK BAŞLADI. MAÇIN İLK POZİSYONLARI HAYDAR SPOR'DAN GELİRKEN SONUÇ ALINAMADI. DAKİKALAR 8'İ GÖSTERİRKEN YILMAZ'IN CEZA SAHASINDA DÜŞÜRÜLMESİYLE HAKEM BEYAZ NOKTAYI GÖSTERDİ. TOPUN BAŞINA GEÇEN TAYFUR MEYAUW FC TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRDİ. YEDİĞİ GOLE ÇOK HIZLI REAKSİYON VEREN HAYDAR SPOR TAKIMI 1 DAKİKA SONRA MERTCAN'IN ÇOK UZAKLARDAN ATTIĞI GOLLE SKORDA EŞİTLİĞİ SAĞLADI. MAÇIN İLK YARISINDA İKİ EKİPTE NET POZSİYONLARDA KALECİLERE VE DİREKLERE TAKILINCA DEVREYE 1-1 EŞİTLİKLE GİRİLDİ.

İKİNCİ YARIYA ÖNDE PRESLE BAŞLAYAN HAYDAR SPOR EKİBİ 25. DAKİKADA  TAYFUR'UN  KENDİ KALE ÖNÜNDE KAPTIRDIĞI TOPLA 2-1 ÖNE GEÇTİ.  İLK DEVREYLE ÇOK BENZER GEÇEN MAÇTA İKİ TAKIMDA MAÇIN İSMİNE YARAŞIR ŞEKİLDE BİR MÜCADELE ORTAYA KOYDU. SAHADA BASMADIK YER BIRAKMAYAN İKİ EKİP POZİSYONLARI HARCAMAYA DEVAM EDİYORDU. UZUN BİR SÜRE YİNE GOL ORUCUYLA GEÇEN MAÇTA 40. DAKİKADA SAHNE ÇIKAN İSİM YILMAZ OLDU, ORTASAHADAN SÜRDÜĞÜ TOPA SERT VE DÜZGÜN VURAN GOLCÜ İSİM 2-2'LİK EŞİTLİĞİ SAĞLADI. BU GOLDEN YALNIZCA 3. DAKİKA SONRA FATİH'İN UZAKTAN ŞUTUNDA KALECİ GÖKHAN'DAN SEKEN TOPU İYİ TAKİP EDİP TAMAMLAYAN YILMAZ, MEYAUW FC TAKIMINI MAÇTA SON ANLARA GİRİLİRKEN 3-2 ÖNE GEÇİRDİ. ÖNDE OLDUĞU MAÇTA BİR ANDA GERİYE DÜŞEN HAYDAR SPOR SON ANLARA GİRİLİRKEN ATAKLARINI İYİCE SIKLAŞTIRDI. HAKEM MAÇIN UZATMA DAKİKALARINI SÖYLEDİKTEN HEMEN SONRA HAYDAR SPOR STOPERİ MERTCAN İKİ RAKİBİNDEN ÇOK KLAS SIYRILIP ÇOK SERT VE DÜZGÜN BİR VURUŞLA SKORU 3-3'E GETİRDİ. HER ANI NEFES KESEN MAÇTAN KAZANAN ÇIKMADI. BERABERLİKLE SONUÇLANAN MAÇTAN İKİ EKİPTE BİRER PUANLA AYRILDI. PUAN TABLOSUNDA 6. VE 7. SIRAYI PAYLAŞAN İKİ EKİP SONA ANA KADAR İLK 4 SIRA İÇİN MÜCADELELERİNİ SÜRDÜRECEKLER.

CENTİLMENCE GEÇEN MAÇ İÇİN LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ EKİBE DE TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

HAYDAR-SPOR
Gökhan Gül   8
PAŞA   8
ALİ   8
MERTCAN   8
Ramazan Özen   8
Ömer Demir   8
ÖZCAN   8
MEYAUW-FC
Berkay ÖZBEK   8
Yılmaz Yeğin    8
Kerem Korkusuz   8
Tayfur Seyhun   8
ZAFER   8
SEZER   8
FATİH   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı