• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
THE LEGENDS 4-3 MEYAUW F.C.
Süper Lig
14 Mayıs 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Mertcan ÇELİKKANAT

BİR SERİ DAHA SON BULDU

BİR SERİ DAHA SON BULDU 15.05.2024 | 12:06
LEGENDS MEYAUW'UN KUYRUĞUNA BASTI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2024 SEZONU 18. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE THE LEGENDS VE MEYAUW FC  TAKIMLARI  KARŞI KARŞIYA GELDİ.

YAKALADIĞI GALİBİYET SERİSİ İLE FORMDA OLAN MEYAUW FC TAKIMI BU AKŞAM ÇIKTIĞI MAÇTA KADRO OLARAK CİDDİ EKSİKLER GÖZE ÇARPTI. LİGİN TECRÜBELİ TAKIMLARINDAN THE LEGENDS YAKALADIĞI FIRSATLARI İYİ DEĞERLENDİRDİ VE SAHADAN GALİBİYET İLE AYRILDI. 

THE LEGENDS BU AKŞAM ALDIĞI GALİBİYETTE EN BÜYÜK PAY SAHİBİ ATTIĞI 3 GOLLE GOLCÜ MUSTAFA ÇETİN OLDU. TECRÜBELİ SOLAK ATTIĞI KLAS GOLLER İLE ADETA GÖZLERİN PASINI SİLDİ. 

MAÇIN SON 19 DAKİKALIK KISMINI EKSİK OYNAYAN RAKİBİ KARŞISINDA SKOR ÜRETMEKTE ÇOK ZORLANAN MEYAUW FC SAHADAN ÜZÜLEREK AYRILDI VE SEZONUN İLK MAĞLUBİYETİNİ EKSİK KADRO İLE DE OLSA TATMIŞ OLDU.

SEZONA İYİ BAŞLAYARAK 5. MAÇINDA 15 PUANA YÜKSELEN THE LEGENDS ŞİMDİDEN 22. SIRADAN KENDİSİNE PLAY OFF POTASININ İÇİNE ATARKEN BU GİDİŞLE ÜST TORBALARDAN KENDİSİNE YER BULACAĞINA KESİN GÖZÜYLE BAKILIYOR. RAKİBİNE İLK YENİLGİSİNİ TATTIRAN THE LEGENDS NAMAĞLUP LİSTESİNDEN BİR TAKIMI DAHA AZALTIRKEN GOODFELLAS VE AMSTERDAM'IN ARDINDAN BU SEZON YENİLGİSİ OLMAYAN 3. TAKIM OLARAK DA DİKKAT ÇEKMİŞ OLDULAR.

CENTİLMENCE GEÇEN MAÇTA FAİR PLAY RUHUNA ÖRNEK DAVRANIŞLAR SERGİLEYEN İKİ TAKIM OYUNCULARINA DA LİG MARATONU AİLESİ OLARAK TEŞEKKÜR EDER, GELECEK HAFTALARDA OYNAYACAKLARI KARŞILAŞMALAR İÇİN BAŞARILAR DİLERİZ.

THE-LEGENDS
Emre Kesici   8
Doğukan Böcek    8
FARUK   6
EMRE DİŞKAYA   8
Adil Can Güngör    8
Muhammed Güldem   8
Mustafa ÇETİN   9
RAMAZAN   8
MEYAUW-FC
SEZER   8
EMİR   8
YUSUF   8
BİLAL   7
Uğurcan Akalın    8
Mustafa Kaan Akalın   8
ZAFER   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı