• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
BAYRAMPAŞA 5-4 FC TİGERS
Süper Lig
19 Nisan 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Semih ERDENER · Gözlemci : Yılmaz YEĞİN

BAYRAMPAŞA SON NEFESTE GALİP

BAYRAMPAŞA SON NEFESTE GALİP 17.04.2024 | 15:08
BAYRAMPAŞA 8. SIRAYA YÜKSELDİ

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 14. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE BAYRAMPAŞA - TİGERMENS TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

GECENİN KAPANIŞ MAÇI MÜKEMMEL BİR MÜCADELEYE SAHNE OLDU. SAHADA ASLA PES ETMEYEN İKİ İNATÇI TAKIM VARDI. BU MÜCADELE MAÇ İÇİNDE BAZI ANLARDA GERGİNLİĞE SEBEP OLSA DA İZLEYENLERE KEYİF DOLU BİR MÜCADELE İZLETTİLER. MAÇTA İLK GOL 11. DAKİKADA ÖZKANLA TİGERMENS TAKIMINDAN GELDİ. 19.DAKİKADA ONUR ŞAHİN'LE BULDUĞU GOLLE 2-0 ÖNE GEÇEN TAKIM MAÇIN SON ANLARINA KADAR ÜSTÜNLÜĞÜ ELİNDE BULUNDURAN TARAFTI. BAYRAMPAŞA TAKIMI BU GOLE 21. DAKİKADA MURATLA KARŞILIK VERDİ VE DEVREYE 2-1 TİGERMENS ÜSTÜNLÜĞÜYLE GİRİLDİ. İKİNCİ YARIYA DEĞİŞİLİKLE BAŞLAYAN BAYRAMPAŞA TAKIMI OYUNA ORTAK OLMAK İÇİN ATAKLARINI SIKLAŞTIRDI. 1 DAKİKA İÇİNDE GELEN KARŞILIKLI GOLLER SKORU 3-2'YE GETİRDİ. DAKİKALAR 38'İ GÖSTERİRKEN TİGERMENS TAKIMI ONUR ŞAHİNLE BULDUĞU GOLLE SON ANLARA 4-2 ÖNDE GİREN TARAF OLDU.

MAÇIN SON 10 DAKİKASINA GİRİLİRKEN TANSİYON VE MÜCADELE ÜST DÜZEYDEYDİ. BAYRAMPAŞA TAKIMI TOP YEKÜN ATAKLARINA DEVAM EDERKEN  ÖNCE 41. DAKİKADA DUĞHANLA FARKI 1'E İNDİRDİ. ARDINDAN 48'DE MURATLA SKORU 4-4'E GETİRDİ. MAÇIN SON DAKİKASINDA KAZANDIĞI SERBEST VURUŞTA MURAT'IN ŞUTU KALECİ KADİR'DEN SEKİP BİLAL'İN ÖNÜNDE KALINCA BAYRAMPAŞA TAKIMI ÇOK ZORLANDIĞI MAÇTA 50.DAKİKADA BULDUĞU BU ŞANSTA HATA YAPMADI VE MAÇI 5-4 KAZANMASINI BİLDİ. TİGERMENS BU SEZON İKİNCİ KEZ BENZERİ ŞEKİLDE MAÇLARIN SON ANLARINDA ÖNDE OLDUĞU MAÇLARI KORUYAMAMA SORUNUYLA KARŞILAŞIRKEN SON ANLARDA YAKALADIĞI KONTRA ATAK FIRSATLARINI DEĞERLENDİREMEYİNCE BİR BAŞKA UCU UCUNA YENİLGİYE BOYUN EĞMEK ZORUNDA KALDILAR. MOTİVASYON ANLAMINDA BU KONUYU AŞABİLİR VE MAÇLARIN SON PERİYODLARINA DAHA SAKİN VE KONTROLLÜ GİRMEYİ BAŞARMALARI DURUMUNDA GALİBİYET YÜZDELERİ ÇOK DAHA YUKARI ÇIKMA OLASILIĞI BİR HAYLİ FAZLA GÖZÜKÜYOR.

 LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARDA BAŞARILAR DİLERİZ.


BAYRAMPAsA
DOĞA   8
GÖKHAN   8
BİLAL   8
MEHMETCAN   8
MURAT   8
MURAT   9
ONUR   8
Duğhan Cesur   8
İZZET   8
FC-TiGERS
Kadir Çit    7
Muhammed ali Avcı    7
Emre Çit   7
Özkan Çit   7
BERKAY   7
Onur Şahin   8
ONUR Çit   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı