Perşembe , 21 Mart 2019

Lig Maratonu

Çağrı Merkezi : 0530 565 40 40 - 0532 708 48 54
ÜSTSOĞUKSU
ÜSTSOĞUKSU
Freestyle Lig
26 Ekim 2018 · BAYRAMPAŞA MEGA CENTER
Hakem : CEM TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL
3
4
KAKOSİ
KAKOSİ

ÜST SEVİYE FUTBOL GECESİ

ÜST SEVİYE FUTBOL GECESİ
28.10.2018 | 19:42

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2018-2019 SEZONU 15. HAFTA MAÇLARINDA CUMA GECESİ LİGİN NAMAĞLUP EKİPLERİNDEN KAKOSİ İLE LİGİMİZE MİSAFİR OLARAK DAVET EDİLEN ÜSTSOĞUKSU TAKIMLARI ARASINDA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNİN EV SAHİPLİĞİ YAPTIĞI KARŞILAŞMA İLE DEVAM ETTİ.

ÜSTSOĞUKSU EKİBİ UZUN YILLARDIR YAPTIĞI İŞLER VE SPORTMENLİĞE ÖRNEK TEŞKİL EDEBİLECEK DÜŞÜNCE YAPILARININ YANI SIRA EĞLENCELİ BİR HALI SAHA TAKIMI PROFİLİNİ GEREK YEŞİL SAHALARDA, GEREK SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN ÜST SEVİYEDE İNSANLARA AŞILAMAYI BAŞARABİLEN GÜZİDE BİR TAKIM OLARAK GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA YAYINLADIKLARI ''FUTBOLUN 4. İHTİMALİ'' BİLDİRGELERİ SAYESİNDE BİZLERİNDE DİKKATİNİ ÇEKEREK BU KONULARDAKİ ÖNCÜ VE DESTEKLEYEN KURUM PROFİLİMİZ SAYESİNDE KENDİLERİNE SUNMUŞ OLDUĞUMUZ DAVETİ GERİ ÇEVİRMEYEREK LİGİMİZE RENK KATTILAR.

TÜM SPOR CAMİASINCA 3 İHTİMALLİ OLARAK BİLİNEN MAÇ SONUÇLARINA 4. İHTİMALİ EKLEYEN ÜSTSOĞUKSU EKİBİ BU 4. İHTİMALİ ''GALİP DE GELİNSE, BERABERE DE KALINSA, MAĞLUP DA OLUNSA YİNE DE ARDINDA SOMUT DEĞERLER BIRAKARAK KAZANAN TARAF OLMAYI BAŞARABİLMEKTİR.'' OLARAK TARİF EDİYOR OLABİLMELERİ LİG MARATONU OLARAK HEM LİGİMİZDE HEM DE REKABETİN OLDUĞU YAŞAMIN HER PLATFORMUNDA UNUTULMAMASI GEREKEN BİR HUSUS OLDUĞUNA DESTEK ÇIKMAMIZ GEREKTİĞİNİ HATIRLATTILAR VE HERKESE ÖRNEK OLABİLMESİ ADINA AKLIMIZA BU GECEYİ ORGANİZE ETMEYİ TETİKLEMİŞ OLDULAR. KENDİLERİNE ÖRNEK TEŞKİL ETTİKLERİ BU İNCE DÜŞÜNCELİ DAVRANIŞLARINDAN VE DAVETİMİZE KATILIM SAĞLAMIŞ OLMALARINDAN DOLAYI BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

KAKOSİ EKİBİ BU AKŞAM İLK KEZ SAHAYA ÇIKTIKLARI YENİ FORMA TASARIMINDA DESTEKLERİ BULUNAN ÜSTSOĞUKSU İLE BİRLİKTE AYNI SAHADA, KENDİLERİNE VE LİGİMİZE YAKIŞAN BİR EV SAHİPLİĞİ TUTUMUYLA YAPTIKLARI DOSTLUK MAÇINDA ÇOK İYİ BİR ÖRNEK TEŞKİL EDERKEN ÜSTLERİNE DÜŞENİ FAZLASIYLA SAHAYA VE SAHA DIŞINA YANSITMIŞ OLDULAR. MAÇA GELECEK OLURSAK ADINA YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE CENTİLMENLİĞİN ÖN PLANDA OLDUĞU MÜSABAKADA FUTBOLUN 4. İHTİMALİ DE HAYAT BULMUŞ OLDU VE BAŞLAMA DÜDÜĞÜNDEN SON SANİYEYE KADAR BU ÇİZGİDEN SAPMADAN OMUZ OMUZA TAMAMLAMIŞ OLDULAR.

İLK YARI EV SAHİBİ SAYILIYOR OLMANIN AVANTAJIYLA DAHA BASKIN GÖZÜKEN KAKOSİ OLURKEN KENDİ YARI SAHASINDAN ÇIKMAKTA ZORLUK ÇEKEN ÜSTSOĞUKSU KARŞISINDA YAKALADIĞI FIRSATLARI GOLE ÇEVİREREK DEVRE ARASINA 3-0'LIK ÜSTÜNLÜK İLE GİRMİŞ OLDULAR. İKİNCİ YARIDA İSE ORTAMA TAMAMEN AYAK UYDURMAYI BAŞARABİLEN ÜSTSOĞUKSU GERÇEK KİMLİĞİNİ SAHAYA YANSITMAYI BAŞARDI VE KALELERİNİ GOLE KAPATARAK MAÇIN 50. DAKİKASINA SKORU 3-3'LÜK EŞİTLİĞE GÖTÜREN GOLÜ ATMAYI BAŞARARAK GİRDİLER. HAKEMİN GÖSTERMİŞ OLDUĞU 2 UZATMA DAKİKASINDA İZLEYENLER DOSTLUK ÇERÇEVESİNDE KARŞILAŞMANIN BERABERE BİTECEĞİNİ BEKLERKEN, SAHNEYE GECENİN SUSKUN YILDIZ İSMİ ALKAN ÇIKTI VE ÜSTSOĞUKSU FİLELERİNİ UZATMA ANLARINDA SARSARAK TAKIMINA 4-3'LÜK GALİBİYET VE 3 PUANI KAZANDIRAN İSİM OLARAK BEKLENENİN DIŞINDA SÜRPRİZ BİR SONUÇLA GECEYİ TAMAMLADI.

GEÇTİĞİMİZ SEZON ÇEYREK FİNAL BAŞARISI GÖSTEREN VE BU SEZON DAHA KALİTELİ BİR KADROYA SAHİP OLAN KAKOSİ KARŞISINDA GÖSTERDİKLERİ ETKİLEYİCİ PERFORMANS İLE LİGİMİZİN FAVORİLERİ ARASINDA GÖSTERİLEN TAKIMLARDAN AŞAĞI KALAN BİR TARAFLARI OLMADIĞINI GÖZLER ÖNÜNE SEREN ÜSTSOĞUKSU HERKESİN TAKDİRİNİ 50 DAKİKA İÇERİSİNDE KAZANMAYI BAŞARMIŞ OLDULAR. 


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

ÜSTSOĞUKSU
10
Keremhan KARAKeremhan KARA
TAKIMIN GENÇ FİLE BEKÇİSİ YAPMIŞ OLDUĞU KURTARIŞLARLA TAKIM ARKADAŞLARINA GÜVEN VERİRKEN KALESİNDE GÖRDÜĞÜ GOLLERDE BİREYSEL HATASI BULUNMUYORDU. HİÇ RİSK ALMADAN YAPTIĞI BİLİNÇLİ KURTARIŞLARLA İYİ BİR PERFORMANS SERGİLEDİ.
10
Mustafa UMUTOĞLUMustafa UMUTOĞLU
SAĞ BEK MEVKİSİNDE GÖREV ALAN MUSTAFA, MAÇIN GENELİNDE İYİ İŞLER YAPMIŞ OLSA DA İLK YARIDA RAKİP TAKIMIN ATAKLARI ONUN BÖLGESİNDEN GELMİŞ OLMASI DEVRE ARASINDA YERİNİ ADEM'E BIRAKMASINA NEDEN OLDU.
10
Burak GENÇBurak GENÇ
DEFANSIN ORTASINDA MUHTEŞEM BİR SAVUNMA SERGİLEDİ. TAKIM BELKİ DE ONUN SAYESİNDE MÜCADELEYİ SADECE 3 GOL YİYEREK KAPATTI. GÜÇLÜ FİZİĞİ SAYESİNDE İKİLİ MÜCADELELERDE AYAKTA KALAN İSİM OLMASINA RAĞMEN TAKIMINA GALİBİYETİ GETİREMEDİ.
10
Dinçer AKINDinçer AKIN
TAKIMININ KİLİT OYUNCULARINDAN VE ÖZELLİKLE KİLİDİ AÇMAK İÇİN BÜYÜK BİR KOZU OLDUĞUNU OYUN STİLİYLE GÖSTERMİŞ OLAN DİNÇER, DİNAMİK OYUN TARZIYLA SKORA ETKİ ETMEK İSTESE DE KATI KAKOSİ DEFANSINI İLK YARIDA AŞMA FIRSATI YAKALAYAMADI VE İKİNCİ YARIDA YERİNİ AZİZ'E DEVRETTİ.
10
Furkan Halil KURTKANFurkan Halil KURTKAN
KAPTAN GÜÇLÜ FİZİĞİ SAYESİNDE İKİLİ MÜCADELELERDEN ÇIKAN İSİM OLURKEN İKİNCİ YARININ BAŞINDA ATTIĞI GOLLE ARKADAŞLARINI DA ATEŞLEYEN İSİM OLDU. ÖZELLİKLE SON DAKİKADA TAKIMINA BERABERLİĞİ GETİREN İKİNCİ GOLÜ KLASINI ORTAYA KOYARKEN SON SANİYEDE KALELERİNDE GÖRDÜĞÜ GOLE EN ÇOK ÜZÜLEN İSİM OLDU.
10
Furkan KARAHANFurkan KARAHAN
ORTA ALANDA HEM DEFANSİF HEM OFANSİF ÖZELLİKLERİYLE TOPUN İLERİ TAŞINMASINDA ÖNEMLİ ROL OYNAYAN FURKAN, SIFIR RİSKLE YAPTIĞI PASLAR SAYESİNDE TOPUN TAKIMINDA DAHA ÇOK KALMASINI SAĞLAYAN İSİMLERDEN BİRİSİYDİ.
10
İbrahim BAYRAKİbrahim BAYRAK
TAM BİR PİVOT SANTRAFOR OLAN İBRAHİM GECEYİ GOL SEVİNCİ YAŞAMADAN TAMAMLAMIŞ OLSA BİLE YAKALADIĞI FIRSATLARDA GÜÇLÜ YAPISINA UYGUN SERT VURUŞLARLA KALECİ AYKUT'U EN ÇOK ZORLAYAN İSİMLERDEN BİRİSİ OLARAK DİKKAT ÇEKTİ.
10
Adem KAYMAKAdem KAYMAK
İKİNCİ YARIDA MUSTAFA'NIN YERİNE OYUNA DAHİL OLAN ADEM, TAKIMINA ENERJİ KAZANDIRIRKEN 41.DAKİKADA KORNERDEN GELEN TOPU ŞIK BİR VURUŞLA AĞLARA GÖNDEREN TECRÜBELİ OYUNCU FARKI BİRE İNDİREN VE TAKIMI İÇİN HER AN HAZIR OLDUĞUNU GÖSTEREN KİŞİ OLDU.
10
Aziz BÜYÜKKILIÇAziz BÜYÜKKILIÇ
OYUNCA İKİNİ YARIDA GİREN AZİZ, 3-0'LIK YENİLGİDEN 3-3'LÜK EŞİTLİĞE GELİNMESİNDE SKOR OLARAK ETKİSİ OLMASA DA OYUN TARZIYLA BÜYÜK ETKİ EDEN İSİM OLARAK DİKKAT ÇEKTİ. TOP HAKİMİYETİ VE TEKNİĞİ YÜKSEK OLAN TECRÜBELİ OYUNCU SON SANİYEDE UZAKTAN ÇEKTİĞİ ŞUT KALECİNİN MÜDAHALESİNE RAĞMEN DİREĞİN İÇİNDEN GERİ DÖNÜNCE ''ACABA İÇERİDEN Mİ DÖNDÜ?'' DÜŞÜNCESİYLE HAKEMLE GÖZ GÖZE GELDİ AMA GOL SEVİNCİ YARIM KALMIŞ OLDU.
KAKOSİ
10
Aykut KaragülmezAykut Karagülmez
LİGİN EN İYİ KALECİLERİ ARASINDA GÖSTERİLEN AYKUT BU AKŞAM YİNE GÜNÜNDEYDİ ÖZELLİKLE İKİ MÜTHİŞ KURTARIŞLA TAKIMINA GALİBİYETİ GETİREN İSİMLER ARASINDA YER ALDI.
10
Sercan  YalçınSercan Yalçın
GÖSTERDİĞİ OLAĞANÜSTÜ MÜCADELE SAYESİNDE GECENİN YILDIZI SEÇİLEN SERCAN DEFANS OYUNCUSU OLMASINA RAĞMEN MÜCADELECİ OYUN YAPISI VE YAPTIĞI BİNDİRMELERLE ARKADAŞLARINA DESTEK SAĞLAYAN İSİM OLARAK BU FIRSATLARDAN BİRİSİNİ DE GOLE ÇEVİRMEYİ BİLDİ.
10
Semihcan ŞenSemihcan Şen
DEFANSIN BEL KEMİĞİ BUZ ADAM SEMİHCAN UZUN BİR ARADAN SONRA SAHADAKİ YERİNİ ALIRKEN YERİNDE MÜDAHALELERİYLE KARŞILAŞMANIN İYİLERİ ARASINDA OLMAYI BAŞARDI.
10
Emrecan KülhanEmrecan Külhan
TEKNİK KAPASİTESİ YÜKSEK OYUNCU HIZINI BİRAZ KAYBETMİŞ OLSA DA SAHADA AKILLI İŞLER YAPARAK ARKADAŞLARINA YARDIMCI OLDU. BİR KAÇ POZİSYONDA PASLARININ ŞİDDETİNİ İYİ AYARLAYAMADIĞI İÇİN HATA YAPMIŞ OLSA DA ÜZERİNDEKİ HAMLIĞI ATTIKÇA ESKİ GÜNLERİNE KAVUŞACAKTIR. YAŞADIĞI SAKATLIK NEDENİYLE İKİNCİ YARIDA OYUNDAN ÇIKMASI TAKIMI ADINA HANDİKAP HALİNE GELİRKEN NEYSE Kİ GALİBİYET ALMAYI BAŞARDILAR.
10
Serdar KURTSerdar KURT
KAPTAN BU AKŞAM ÇOK MÜCADELE EDEREK ARKADAŞLARINI İYİ YÖNLENDİRDİ. DEVRE ARASINDA YERİNİ ARKADAŞLARINA BIRAKARAK SKOR AVANTAJINI KAYBETMESİNE KARŞIN BU MAÇA ÖZEL KURAL SAYESİNDE TEKRAR OYUNA DAHİL OLARAK SON SANİYE GOLÜYLE TAKIMININ KAZANMIŞ OLMASINA EN ÇOK SEVİNEN İSİM OLDU.
10
Alkan  KolsuzAlkan Kolsuz
ALL STAR OYUNCULARIMIZDAN OLAN ALKAN, TAKIMININ DAHA ÜSTÜN OLDUĞU İLK YARIDA BİRAZ GERİ PLANDA KALIRKEN İKİNCİ YARIDA EŞİTLİĞİ YAKALAYAN RAKİBİNE SON HAMLEYİ YAPAN İSİM OLDU VE SON SANİYE GOLÜYLE ARKADAŞLARINA HAYAT VERDİ.
10
Ahmet SasaAhmet Sasa
HÜCUMA YÖNELİK ORTA SAHA OYUNCUSU OLARAK MÜTHİŞ İŞLER YAPAN AHMET SASA TAKIMININ İLK İKİ GOLÜNE İMZASINI ATARAK KARŞILAŞMANIN EN SKORER OYUNCUSU OLMAYI BAŞARDI.
10
Oguzhan YamakOguzhan Yamak
İKİNCİ DEVREDE SÜRE ALAN OĞUZHAN MAÇ EKSİKLİĞİNİ TAMAMLADIKÇA TAKIMI ADINA DAHA ETKİLİ OLABİLECEĞİNİ HATIRLATTI AMA YAŞADIĞI SAKATLIKLA YERİNİ TEKRARDAN KAPTANA BIRAKTI.
10
Semih  Erdener Semih Erdener
KAKOSİ'NİN GENÇ YILDIZI SEMİH MİSAFİRPERVERLİĞİNDEN MİDİR BİLİNMEZ ? KARİYERİNİN EN VASAT OYUNUNU SERGİLEDİ. ÖZELLİKLE SON DAKİKALARDA ALTI PAS İÇİNDE DİREĞE NİŞANLADIĞI TOP YÜZÜNDEN AZ DAHA 2 PUANI RİSKE EDECEKTİ.
Bu haber toplam 494 kez okundu.

YORUMLAR

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış...

PUAN DURUMU

+ Tümü
SR
TAKIM
O
G
M
B
P
1
16
11
4
1
36
2
9
8
0
1
25
3
13
8
5
0
24
4
11
6
5
0
18
5
7
5
2
0
15
6
6
4
0
2
14
7
5
4
1
0
14
8
5
4
0
1
13
9
6
4
2
0
12
10
10
3
7
0
9

LİG PLATFORMU

  • 12.07   2016 AÇILIŞ LİGİ PLAY OFF KARŞILAŞMALARI BU GECE START ALIYOR  11:21
  • 12.07   2016 YILI KAPANIŞ SEZONU BAŞLAMIŞTIR.  10:30
  • 16.03   MAÇ AL SİSTEMİ İLE KENDİ RAKİBİNİZ KENDİNİZ BELİRLEYİN.  12:55
  • 16.03   KAYIT OLMAK İÇİ CALL CENTER İLE GÖRÜŞÜNÜZ.  12:54
  • 16.03   TÜRKİYE'DE İLK !! MOBİL SİTEMİZ YAYINDA !  12:54
EN ÇOK OKUNAN HABERLER