• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 | Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
BİVER PLATE 9-5 YUNESCO
Süper Lig
13 Ocak 2020 · HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR A.Ş.
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

İSİMSİZLER YUNESCO'YU ATEŞE ATTI

İSİMSİZLER YUNESCO'YU ATEŞE ATTI 14.01.2020 | 15:19

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU SON  HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİNDE İSİMSİZLER VE YUNESCO TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.
PLAY-OFF POTASINI YAKINDAN İLGİLENDİRECEK BU ÖNEMLİ MAÇ ÇOK HIZLI BAŞLADI. BİZ İKİ TAKIMIN DA BİRBİRİNİ TARTIP KONTROLLÜ OYNAMASINI BEKLERKEN İSİMSİZLER TAKIMI MAÇA ISINAMADIĞINI DEFANSTA YAPTIĞI TOP KAYIPLARIYLA BİZE GÖSTERDİ. HENÜZ 1. DAKİKADA YUNESCO KAPTANI GÖKSEL İLE GOLÜ BULDU, MAÇA ADETA 1-0 ÖNDE BAŞLAMIŞ OLDU AMA BU GOLE CEVAP HIZLI GELDİ. DOĞUKAN CEZA SAHASININ DIŞINDA BULUŞTUĞU TOPTA GÜZEL BİR VURUŞ İLE KALECİ AHMET'İ AVLADI.

MAÇ ÇOK HIZLI BAŞLADI VE AYNI TEMPODA DEVAM EDERKEN MEHMET TAKIMINI TEKRAR ÖNE GEÇİRMEYİ BAŞARSA DA İSİMSİZLER TAKIMI ÖNCE ALİ İLE DAKİKA 8'DE TEKRAR SKORU EŞİTLERKEN DAKİKA 9'DA DA 3-2 ÖNE GEÇMEYİ BAŞARDI. BU DAKİKADAN İTİBAREN İSİMSİZLER MAÇIN TEK HAKİMİ OLDU. FATİH VE SEZER İLE ART ARDA 2 GOL DAHA BULUP FARKI AÇAN İSİMSİZLER TAKIMI YUNESCO'YU OYUNDAN DÜŞÜRMEYİ BAŞARDI VE İLK YARININ SKORU 5-2 OLARAK NOKTALANDI.

İKİNCİ YARIYA YUNESCO TAKIMI RİSK ALARAK BAŞLADI VE GERİDE AÇIKLAR VERMEYE BAŞLADI VE BUNLARI İYİ DEĞERLENDİREN İSİMSİZLER TAKIMI DAKİKA 35, 37, VE 40'DA  DOĞUKAN VE ALİ MERT YİNE SAHNEYE ÇIKTILAR. SKOR 8-2'YE GELDİ. BU GOLDEN SONRA YUNESCO TAKIMI 3 GOL BULSA DA SKOR SADECE 9-5 OLDU. 

İSİMSİZLER TAKIMI YUNESCO'YU YENEREK 4 PUANI CEBİNE KOYUP 15. SIRAYA KADAR YÜKSELDİLER VE PLAY OFF ARTIK GARANTİ SAYILACAK DURUMA GELDİ VE KENDİLERİNE ZORLU PLAY OFF GRUPLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ. YUNESCO İSE SON HAFTAYA GİRDİĞİMİZ BU HAFTADA ÖNEMLİ BİR PUAN KAYBI YAŞAMIŞ OLDU VE RESMEN ATEŞ HATTINDA KALDI. EŞ ZAMANLI OYNANAN BOZOĞLAK MAÇINDA MAĞLUBİYET HABERİ GELMİŞ OLMASI ÇARŞAMBA AKŞAMI ONLARA KARŞU OYNAYACAKLARI KARŞILAŞMA HER İKİ TAKIM İÇİNDE ÇIKIŞ BİLETİ OLURKEN FİNAL HAVASINDA OYNANACAK MÜSABAKA İÇİN KENDİLERİNE ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUZ. 


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

 


BiVER-PLATE
yunus emre bakar  YUNUS EMRE DİĞER MAÇLARA NAZARAN BİRAZ DAHA DİKKATSİZDİ BU MAÇTA AMA UNUTMAMAK GEREK Kİ İYİ KALECİLER KÖTÜ VE HATALI GOLLER YER. DİĞER MAÇ TOPARLAYACAKTIR. 8
fatih kartav  KAPTAN BUGÜN TAM ANLAMIYLA MÜKEMMELDİ. BİR DEFANS OYUNCUSU DEĞİL BİR KANAT OYUNCUSU GİBİ YAPTIĞI SPRİNTLER İLE TAKIMINI HÜCUMA ÇIKARMADA ÇOK BAŞARILI OLDU. 9
Burak AYDOĞDU  BURAK BUGÜN GÖREVİNİ LAYIĞIYLA TAMAMLADI. 8
Doğukan Geçit  BUGÜN YİNE O ALIŞIK OLDUĞUMUZ UZAKTAN GOLLERİNİ ATTI. TAKIMININ KAZANMASINDA EN BÜYÜK ETKEN YİNE ONUN PERFORMANSIYDI. 9
SEZER   8
Veysel Sünger  BUGÜN ÇOK KOŞTU, ÇOK MÜCADELE ETTİ. GİZLİ KAHRAMANLARDAN BİRİSİYDİ SAHANIN. 8
ALİ MERT   9
YUNESCO
AHMET   7
Turgut GÖKÇE  BUGÜN ÇOK PAS HATASI YAPTI. GERİDEN OYUN KURMA KONUSUNDA KENDİNİ GELİŞTİRMESİ LAZIM. 7
MERT   7
Eren Atmaca  MAÇA İYİ BAŞLAYAMADI. SONRA TOPARLAMAYA ÇALIŞSA DA MAÇ ÇOKTAN BİTMİŞTİ. 7
Enes atmaca  BUGÜN TAKIMI ADINA AYAKTA KALAN NADİR İSİMLERDENDİ. MAÇIN SKORUNA GÖRE OYNAMAMASI TAKDİRE ŞAYANDI. 8
Göksel Subaşı  BUGÜN 2 GOL ATSA DA AYAĞINA GELEN TOPLARDA BOŞTA KALAN ARKADAŞLARINI DAHA ÇOK GÖRMELİ. 7
Mehmet Gökçe  YİNE GOLLERİNİ ATTI AMA ESKİ MEHMET SANKİ BU MAÇTA YOK GİBİYDİ. TAKIMININ ESKİ MEHMET'E İHTİYACI VAR. 7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı