• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
DİRİLİŞ SK 7-4 G.O.P FC
Süper Lig
17 Temmuz 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Fatih ŞAHİN

DİRİLİŞ ALTIN DEĞERİNDE 3 PUANI KAPTI !

DİRİLİŞ ALTIN DEĞERİNDE 3 PUANI KAPTI ! 18.07.2019 | 12:46


LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019 SEZONU 26. HAFTA MÜCADELESİNDE ÇARŞAMBA AKŞAMI BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE DİRİLİŞ SK VE G.O.P FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇ BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BERABER MAÇA GOLLE BAŞLAYAN EKİP G.O.P F.C OLDU VE 7.DAKİKADA ÇAĞRI'NIN ATTIĞI GOLLE 1-0 ÖNE GEÇEN TARAF OLDULAR.  G.O.P F.C TAKIMININ GOLÜ SONRASINDA ÇABUK TOPARLANAN DİRİLİŞ SK TAKIMI ALIŞILAGELDİK OYUN TEMPOLARINI SAHAYA YANSITMAYA BAŞLADI. 16.DAKİKADA SEMİH, 17.VE 18. DAKİKALARDA ÖMER'LE ARD ARDA GOLLER BULAN DİRİLİŞ SK TAKIMI 1-0 MAĞLUP DURUMDAN 3-1 ÜSTÜNLÜĞE ULAŞTI. MAÇTA İLK YARI BAŞKA GOL SESİ ÇIKMADI VE DİRİLİŞ SK İLK YARIYI 3-1 ÜSTÜN KAPATTI.

İKİNCİ YARI BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BERABER MAÇA GOLLE BAŞLAYAN TARAF DİRİLİŞ SK TAKIMI OLDU. 28.DAKİKADA ÖMER'İN ATTIĞI GOLLE SKOR 4-1'E GELDİ. G.O.P F.C TAKIMI SKOR 4-1'E GELDİKTEN SONRA OYUNA DAHA FAZLA AĞIRLIK KOYMAYA BAŞLADI. 29. VE 37.DAKİKALARDA ÇAĞRI'NIN GOLLERİYLE SKOR 4-3'E GELDİ. DİRİLİŞ SK TAKIMI BU GOLE CEVAP VERMEKTE GECİKMEDİ VE 39'DA ÖMER'İN GOLÜYLE SKOR 5-3'E GELDİ. 

DAKİKALAR 38'İ GÖSTERDİĞİNDE G.O.P F.C ADINA GECENİN EN İYİ İSMİ ÇAĞRI BİR KEZ DAHA SAHNEYE ÇIKTI VE ATTIĞI ŞIK GOLLE SKORU 5-4'E GETİRDİ. MAÇ 5-4'E GELDİKTEN SONRA HER İKİ TAKIMDA MÜTHİŞ BİR MÜCADELE ÖRNEĞİ SERGİLEDİ. G.O.P F.C TAKIMI GOL BULMAK ADINA DAHA OFANSİF BİR PERFORMANS SERGİLERKEN SAVUNMASINDA DA RİSK ALDI. ARADIĞI GOLÜ BULAMAYAN G.O.P F.C GERİDE AÇIKLAR VERDİ. DİRİLİŞ SK TAKIMI ADINA GECENİN YILDIZ İSMİ KADİR 47. VE 50. DAKİKALARDA ÖMER'İN GOLLERİYLE SKORU 7-4'E TAŞIDI. ÖMER TAKIMI ADINA ATTIĞI 6 GOLLE YILDIZLAŞMIŞ OLDU.

MAÇTA BAŞKA GOL SESİ ÇIKMADI VE DİRİLİŞ SK TAKIMI SAHADAN 7-4 ÜSTÜNLÜKLE AYRILAN TARAF OLDU. PLAY OFF ÖNCESİ DİRİLİŞ SK ÇOK ÖNEMLİ BİR 3 PUANI HANESİNE YAZDIRIRKEN G.O.P F.C TAKIMI İSE PLAY OFF ÖNCESİ ÖNEMLİ BİR PUAN KAYBI YAŞADI. 

HER İKİ TAKIMADA ÖNCELİKLE SAHADA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI DOSTÇA VE FAİR PLAY DAVRANIŞLARI İÇİN DAHA SONRASINDA DA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI MÜCADELE İÇİN TEBRİK EDİYOR VE GELECEK MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.
 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 


DiRiLis-SK
YÜCEL   7
Mesut Danacı   TECRÜBELİ İSİM MEVKİSİNDE HATASIZ OYNADI. İYİ OYUNUYLA TAKIM ARKADAŞLARINA GÜVEN VERDİ. 8
yasin özen  YAPTIĞI KRİTİK MÜDAHALELERLE DİKKAT ÇEKTİ VE OFANSİF AÇIDAN DA TAKIMINA KATKI SAĞLADI. 8
Kadir KARADAYI  OYUNUN HER İKİ BÖLGESİNDE DE ETKİLİ OYUNUYLA GÖZ DOLDURDU. 8
SEMİH   9
ÖMER   9
Enes KÖKSAL  KAPTAN HÜCUMDA İSTEDİĞİ PERFORMANSI GÖSTEREMEDİ ANCAK MÜCADELEYİ ASLA BIRAKMAYARAK TAKIMINA KATKI SAĞLADI. 8
GOP-FC
Metehan Çetin  HER ZAMAN Kİ KURTARIŞLARINI BUGÜN GÖREMEDİK. BİREYSEL AÇIDAN İYİ BİR MAÇ ÇIKARTAMADI. 6
Umut Aydemir  DEFANSİF AÇIDAN İYİ MÜCADELE ETTİ ANCAK OFANSİF KATKISI PEK YOKTU. 7
Efe Kaan Şamlı  DEFANSTA TAKIMIN EN İYİ İSMİYDİ. ÇOK MÜCADELE ETTİ. 7
Uğur Serbest  HATASIZ VE TEMİZ BİR MAÇ ÇIKARTTI. 7
Bora Çıkar  TAKIMIN HÜCUM GÜÇLERİNDEN BİRİ ANCAK BUGÜN SAHADA ETKİLİ BİR PERFORMANS GÖSTEREMEDİ. 7
Çağrı Kumartaşlıoğlu  TAKIMIN GOL YÜKÜNÜ ÇEKEN İSMİ OLDU. ATTIĞI 4 GOLLE TAKIMINA BÜYÜK KATKI SAĞLADI. 9
Caner Buljevic  HÜCUMDA İSTEDİĞİ TOPLARLA BULUŞAMADI, BULUŞTUĞU ZAMANDA YALNIZ KALDI. 6

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı